Niewielka zmiana - duży efekt

07 stycznia 2016 r. | Autor: Magiczny Blask | 0 Komentarze (y)

Nie od dziś wiadomo, że każdej kobiecie przyjemność sprawiają komplementy dotyczące wyglądu.

 Z reguły, aby je usłyszeć, konieczne staje się zainwestowanie zarówno pieniędzy na zakup nowego stroju jak i czasu. Można jednak znacznie taniej i prościej. Wystarczy drobna zmiana: dobrze dobrana biżuteria. To wszystko, co potrzebne, by wyczarować nową kreację, a strój prosty i banalny przemienić w intrygujący.

 Biżuteria przy tym nie musi być droga. Aby dobrze wyglądać, nie trzeba od razu odwiedzać jubilera i płacić krocia. Biżuteria, która świetnie ozdobi codzienny strój dostępna jest znacznie taniej - świetnie sprawdzi się biżuteria metalowa, plastikowa, a nawet wykonana z włóczki czy modeliny. Dodatkowo, jeśli dysponuje się odrobiną talentu, biżuteria może okazać się niemal zupełnie darmowa - wystarczy zakupić odrobinę koralików albo skorzystać z tego, co dostępne jest w kuchni. Efektowna biżuteria powstaje np. z wysuszonych plastrów jabłek czy pomarańczy.

 Dla odświeżenia garderoby warto zainwestować w takie elementy jak duże korale, wisiory czy broszki - jest to biżuteria, która nigdy nie wychodzi z mody, a dodatkowo najłatwiej przy jej pomocy zmienić wygląd prostej sukienki czy bluzki, a także zatuszować ewentualne mankamenty stroju.

 Biżuteria to, coś z czym warto eksperymentować. Nie należy obawiać się także odrobiny ekstrawagancji - może ona wyjść tylko na dobre. Na pewno zaś poprawi wygląd stroju, a co za tym idzie - humor.

Powiązane artykuły

Zostaw komentarz